حرکت اتریوم به سمت 1000 دلار و رالی آلت کوین ها علیه بیت کوین پشت سر پرچمدارشان

Ethereum movement
ethereum movment

امروز در یک جهش قیمتی نسبت قیمت به بیت کوین اتریوم از سطح حساس 0.026 عبور کرد. این همان سطحیست که مایکل ون د پوپ هفته ی پیش به عنوان سطح کلیدی برای شروع رالی اتریوم مقابل بیت کوین از آن یاد کرده بود.

او در توییتی گفته بود:

“حالا زمان سقف شکنی برای اتریوم، پلکادوت، کاردانو، چین لینک و بسیاری دیگر رسیده است.”

او معتقد است که با رشد قیمت با تغییر روند سرمایه از بیت کوین به اتر و آلت کوین ها شروع شده و دامیننس بیت کوین به سطوح پایین تری نزول خواهد کرد و حتی به طعنه از اصلاح قیمتی بیت کوین نیز استقبال می کند.

اتریوم امروز شاهد رشد قیمتی بالای 25 درصد بود و به سمت هدف 1000 دلاری حرکت نمود. گفتنی است که اتریوم با رشد بالای 450% بازدهی فوق العاده ای در سال 2020 داشت (بالاتر از بیت کوین) و این رمزارز همچنان در قیمتی به مراتب پایین تر از سقف قیمتی خود در حال معامله می باشد. کمرون وینکلوس در توییتر می گوید که قیمت فعلی مانند بیت کوین 15 هزار دلاری می باشد و او هر لحظه و هرجا چنین معامله ای را با کمال میل قبول می کند.

دیگر آلت کوین های موجود در لیست 10 تایی با مارکت کپ بالا نیز شرایط مطلوبی را تجربه نموده اند و لیت کوین 18% رشد نسبت به بیت کوین و بیت کوین کش رشد 13% و کاردانو حدود 10% رشد قیمتی مقابل بیت کوین داشته است.

حتی ریپل با شرایط نامطلوب این روزهای خود توانسته است رشدی 3/5 درصدی در مقایسه با بیت کوین بدست آورد.

شرایط آلت کوین ها به نحوی است که تعهد بلند مدت به آلت ها می تواند سودهای هنگفتی را در سال جاری برای سرمایه گذاران به ارمغان بیاورد.