اتریوم زیر قیمت واقعی در سال 2021

ethereum below real prices in 2021
ethereum below real prices in 2021

جویی کراگ، مدیر اطلاعاتی شرکت سرمایه گذاری پنترا در مورد دیدگاه خود نسبت به اتریوم و علت نامناسب بودن مقایسه ی آن با بیت کوین را بیان نموده است. وی پس از تاکید ویژه بر اتریوم و بیت کوین نباید در تمام موارد جز به جز با هم مقایسه شوند، می گوید که کاری که بیت کوین در زمینه ی انباشت و ذخیره ی سرمایه ی دیجیتال انجام می دهد مشابه کاری است که اتریوم در بازارهای مالی ارایه می دهد.

اتریوم به طور شبانه روزی و بی وقفه در حال گسترش و پیشبرد ابزار قرض دادن/گرفتن، صرافی ها و انتقال پول در ابعاد بزرگ می باشد. این فناوری هم مانند دیگر فناوری های نو ظهور پیچیدگی های فرآیندی خاص خود را دارد اما اتریوم تا همینجا توانسته است کاربردهای فراوانی را ارایه نماید.

اتریوم به عنوان دارایی پایه بسیاری از پروتکل های دیفای و همچنین کارمزد پرداختی در شبکه ی اتریوم می باشد و در صورت اعمال EIP-1559 اتریوم به یک دارایی ضدتورمی بدل خواهد شد.

در حال حاظر اتریوم حتی از سقف قیمتی گذشته ی خود پایین تر می باشد در حالیکه بیت کوین به قیمتی بیش از دو برابر سقف قیمتی قبلی خود صعود نموده بود. از همین رو قیمتی اتریوم نسبت به بیت کوین از دیدگاه آقای کراگ به طرز شدیدی پایین می باشد.

علاوه بر تمام این موارد اتفاقات بزرگی در حال رخ دادن برای اتریوم می باشد که به ثمر رسیدن آنها می تواند اهرم پرتابی برای قیمت اتریوم باشند. با ارایه ی اتریوم در بورس کالای شیکاگو (CME) دومین رمزارز بازار کریپتو دارایی موجهی برای موسسات سرمایه گذاری خواهد بود.

صنعت دیفای نیز از دیدگاه پارامترهای اساسی علایمی از توقف از خود نشان نمی دهد و روز به روز از نظر دارایی های سرمایه گذاری شده، تعداد کاربران، تراکنش ها، پول انتقالی و دیگر موارد در حال رشد می باشد.

در نهایت، اتریوم 2.0 فاز صفر که علاقه مندان اتریوم دارایی هایشان را در آن استیک می نمایند، می تواند به کاهش شدید فشار فروش اتریوم منجر گردد و پتانسیل رشد قیمتی بالایی را برای این رمزارز کاربردی فراهم نماید.