کاردانو : رشد قیمت 400 % پایان ماجراست؟

از ابتدای 2020 قیمت کاردانو (ADA) رشدی 400 درصدی از خود نشان داده است.  پس از چنین رشد چشمگیری حال اختلاف نظرها بر سر آینده ی این ارز بالا گرفته است.

این توکن پس از افت قیمت 80 درصدی در مارچ امسال رشدی 400% از خود به نمایش گذاشته که با عبور از ارزهایی مثل لیتکوین ، بیتکوین اس وی، ایاس و بایننس را پشت سر گذاشته و جایگاه ششم در coinmarketcap را به خود اختصاص داده است.

در این بین مدیر عامل مساری صحبت هایی در احتمال ادامه دار بودن این روند برای این ارز داشته است. هرچند به وجود مقاومتی در 0.146068 دلار اشاره کرده است. بنظر می رسد که بازار کشش چنین قیمت هایی را دارد و قیمت ها در حال رسیدن به سطوحی هستند که از سال 2018 تا به حال دیده نشده اند. حتی با توجه به حجم بالای خرید های انجام شده در حال حاظر 0.126155 دلار را به عنوان حمایتی در صورت ریزش قیمت ها می توان متصور شد.

در حال حاظر 75% آدرس های حاوی کارنو در سود هستند. این در حالیست که تنها 23% حساب ها یعنی حدود 5000 آدرس در ضرر می باشند. در این بین برخی تحلیل گران با اشاره به چارت روزانه کارنو و قدرت ترند صعودی، 0.11 دلار را به عنوان حمایت معرفی کرده و در صورت بسته شدن کندل بالای 0.14 دلار در قیمت روزانه، انتظار رشد تا حدود 0.20 دلار را می دهند.

از سوی دیگر، تحلیل گرانی معتقدند عدم توانایی کاردانو در دو تلاش گذشته برای عبور از محدوده ی 0.13 تا 0.14 دلار در بازه ی هفتگی نشان از اصلاح قیمت ها دارد. همچنین این گروه با اشاره به ورود اندیکاتور RSI به ناحیه ی اشباع خرید در 7 روز گذشته عاملی دیگر برای اصلاح قیمت ها خواهد بود.