ورود پی پال به دنیای رمزارزها

ورود پی پال به دنیای رمزارزها
ورود پی پال به دنیای رمزارزها

مسئول استراتژی های کوین شیرز، ملتم دمیروس در گفت و گویی می گوید که پی پال پس از ایجاد دسترسی خرید و معامله ی بیت کوین اتریوم و دیگر رمزارزها برای مشترکینش از ابتدای سال آینده، احتمال دارد که رمزارز خود را نیز به بازار عرضه نماید.

بدین ترتیب بیت کوین و برخی از مطرح ترین آلت کوین ها (اتریوم، لیت کوین و بیت کوین کش) جامعه ی هدف جدید 300 میلیون کاربری پی پال را در آینده ی نزدیک پیش روی خود خواهند داشت. در بین کمپانی های تحت مالکیت پی پال، اپلیکیشن ونوم، که کیف پولی دیجیتال می باشد حدود 300 میلیون کاربر فعال دارد که اکثریت آن را نوجانانی تشکیل می دهند که به احتمال بسیار زیاد تمایل به استفاده از رمزارزها را خواهند داشت.

بررسی های آماری نشان می دهد که در سراسر جهان و به ویژه در انگلیس و آمریکا، نوجوانان، گروهی هستنئ که تمایل هر چه بیشتر به سرمایه گذاری در بازار کریپتوها در مقایسه با بازارهای سنتی دارند.

از طرف دیگر با توجه به اقبال عمومی به کریپتوها و همچنین سرمایه گذاری شرکت های بزرگی همچون میکرواستراتژی و اسکوئر، روی بیت کوین، احتمال بالایی وجود دارد که پی پال دست به طراحی رمز ارز خاص خود بزند. پیش از این نیز پی پال در پروژه ی لیبرا سهیم شده بود تا قدم در دنیای کریپتو بگذارد اما تقریبا یک سال پیش از این کار منصرف شد.