هدیه ی کریسمسی بیت کوین برای خریدارانش، ثبت قله ی قیمتی جدید

هدیه کریسمسی بیت کوین
هدیه کریسمسی بیت کوین

بیت کوین مجددا از سد قیمتی 24 هزاردلاری در 25 دسامبر 2020 عبور کرد. مومنتوم صعودی در کریسمس به نمودار بیت کوین بازگشته که گاوهای بازار را خوشحال کرده است. در کریسمس امسال بیت کوین بارها سطح 24 هزار دلاری را مورد حمله قرار داده بود که بالاخره موفق به عبور از آن و ثبت قیمت 24700 دلاری در نهایت به تشکیل قله ی قیمتی جدیدی در بیت کوین شده است.

تا بدین لحظه علی رغم انتظار اصلاح قیمت بیت کوین به سمت حمایت اصلی آن در حدود 19.000 دلار، بیت کوین از ایجاد نشانه های اصلاح قیمتی و نزولی جلوگیری کرده است و در ناحیه ای نزدیک سقف داینامیک در حال معامله می باشد. بدین ترتیب بیت کوین بدون واکنش به درگیری های قانونی علیه ریپل، در تلاش برای ادامه ی روند صعودی خود می باشد.

البته بسیاری معتقدند چنین حرکتی کاملا طبیعی بوده و بیت کوین معمولا در انتهای سال سعی بر غلبه ی بر بازار آلت کوین ها دارد تا اینکه در ژانویه این روند تغییر می نماید. در حال حاظر دامیننس بیت کوین به حوالی دامیننس سال گذشته رسیده است و در حوالی 69 در حال نوسان می باشد.

در شرایط فعلی چشم اندازی صعودی بازار آلت کوین ها در فصل اول سال 2021 به چشم می خورد. با شروع تعطیلات سال نو، خریدهای سنگین از سوی موسسات و شرکت ها به نظر از احتمال پایینی برخوردار می باشند.  همچنین آلت کوین ها نیز در آستانه ی کریسمس شرایط خوبی را پشت سر می گذارند. قیمت اتریوم در حال رشد بوده و ریپل نیز که اخیرا 60 درصد ریزش قیمتی بخاطر ترس از پرونده ی تشکیل شده علیه داشته است، مجددا به سطح 35/0 دلاری دست یافته است.