صعود بعدی بیت کوین “به شدت متفاوت” خواهد بود

صعود بعدی بیت کوین
صعود بعدی بیت کوین

کمرون وینکلووس بنیانگذار گمینی و میلیاردر سرمایه گذار مشهور حرکت صعودی بعدی بیت کوین را “به شدت متفاوت” توصیف می کند.

کمرون می گوید که امروز چه از نظر سرمایه ای و چه از نظر انسانی رشد اکسپونانسیلی در بیت کوین رخ داده است و زیر ساخت ها و پروژه های بسیار ارزنده ای در حال انجام بر روی بیت کوین می باشد که شرایط را به شدت متفاوت از سال 2017 می کند. در کنار تمام اینها او به یک عامل کلیدی دیگر نیز اشاره می کند؛ تورم. با توجه به شرایط این روزها وقوع تورم در ارزهای ملی و فیات اجتناب ناپذیر می باشد و او با اشاره به این مورد می گوید “کمربندهایتان را سفت کنید”.

داده های مختلف اشاره به رشد چشمگیر دارایی های تحت مالکیت سرمایه گذاران کریپتو دارد. صرافی های بزرگ فعال عرصه ی کریپتو نیز در حال حاظر شفافیت اجرایی و قوانین نظارتی خوبی دارند که زیرساخت های بازار را تقویت می کنند.

علاوه بر این رشد دارایی های کمپانی گری اسکیل به بالاترین حد خود و رشد بازار تتر به ارزش معادل 10 میلیارد دلار خبر هایی هستند که چشم انداز رشد بیت کوین را متفاوت از آنچه تا کنون تجربه شده است، ترسیم می کنند.

رشد تتر به عنوان یک ارز با ارزش ثابت می تواند نشانگر پول بیشتری نسبت به گذشته منتظر ورود به مبادلات بیت کوین می باشد. همچنین گری اسکیل به عنوان صندوق سرمایه گذاری موسسات مختلف بر روی بیت کوین، در طی فصل گذشته به بالاترین میزان سرمایه ی تاریخ خود یعنی 5.1 میلیارد دلار رسیده است.

علاوه بر این ورود نظارت و شفافیت در بازار کریپتوی امریکا به همراه چراغ سبز اخیر دولت به بانک ها و موسسات برای نگهداری کریپتو تازه آغاز ورود موسسات مالی امریکا به این بازار خواهد بود. بعلاوه، این اتفاق به مقبولیت بیشتر کریپتوها به عنوان یک دارایی امن توسط توده ی مردم خواهد انجامید.

همچنین با توجه به بهبود کیفیت پروژه ها و کمپانی های بازار کریپتو و بهبود قوانین و شفافیت نظارت ها، هم اکنون موسسات سنتی بیشتری مایل به همکاری با موسسات کریپتو می باشند.