بیشترین ساخت کیف پول بیت کوین در دو سال گذشته، پس از تبلیغ کریپتو توسط چین

بیشترین ساخت کیف پول بیت کوین
بیشترین ساخت کیف پول بیت کوین

مجموعه ای از توئیت ها در 5 اکتبر از طرف کل گارنر، نمایانگر  رشد چشمگیر آدرس کیف پول های بیت کوین در هفته ی گذشته می باشد که پس از کمپینی هدفمند که در تبلیغ کریپتوها فعالیت می نماید، رخ داده است.

داده های گلس نود، نشان می دهد که 22.000 مشترک بیت کوین تنها در یک روز بوجود آمده اند. این مقدار برای شرایط عادی حدود 5000 تا نهایتا 10.000 می باشد. همین مورد باعث شد که گارنر در کامنتی به طور خلاصه بگوید که

آدرس های جدید بیت کوین در هفته ی گذشته به طور قطع خیره کننده بود

ویلی وو نیز در انتهای ماه گذشته گفته بود که

“جهشی در فعالیت مشترکین جدیدی که به سمت بیت کوین روی می آورند دیده می شود که هنوز روی قیمت اثر نگذاشته است

گارنر می گوید که آدرس های جدید نمایانگر حجم می باشند و حرکت قیمت باید دنباله روی آن باشد و در ادامه نوشته است “حجم بر قیمت مقدم است.”

منبع آدرس های جدید با اطمینان نمی تواند مشخص گردد؛ هرچند که چین اصلی ترین حدس گارنر می باشد. در آخرین هفته ی سپتامبر کمپین رسانه ای در چین به راه افتاده بود که از کریپتوکارنسی ها به عنوان پربازده ترین دارایی های سال 2020 نام برده بود.

نکته ی قابل توجه، سیاست های تقابلی حکومت چین می باشد که زمانی که به استفاده از کریپتو توسط مردم می رسیم سیاست های تخاصمی نسبت به کریپتو اتخاذ نموده اند. در حال حاظر نیز ممنوعیت استفاده از کریپتوها از سال 2017 تا کنون در چین برقرار می باشد!!! هرچند که استخراج رمزارزها در این کشور به جدیت توسط بخش های مختلف صورت می پذیرد!

همین عامل موجب شده بسیاری از تحلیل گران و سرمایه داران اتفاقات اخیر در چین را جالب توصیف کنند. بنظر می رسد سمت و سوی این حرکت تبلیغاتی چین می تواند در آینده حرکت قیمتی شدیدی را در بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بوجود بیاورد.