رشد دیفای و تاثیرپذیری اتریوم

رشد دیفای و تاثیرپذیری اتریوم
رشد دیفای و تاثیرپذیری اتریوم

باتوجه به وبسایت دیفای پلاس در حال حاظر بازار دیفای حدود 4.45 میلیارد دلار سرمایه به خود جذب کرده است. با توجه به گزارشات این مرجع، بازار دیفای در حال ادامه ی حرکت صعودی خود و در مسیر رشد و شکوفایی می باشد. این در حالیست که از ابتدای آگوست ارزش بازار دیفای با رشدی بیش از 10 درصد طی تنها 5 روز مواجه بوده است.

در بازار دیفای امکان استفاده از بلاکچین، دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند به منظور ارایه ی خدمات مالی همچون اعتبار و قرض بدور از حضور یک واحد نظارتی متمرکز فراهم شده است.

این حجم از دارایی در ابزارها و خدمات مالی نوین ارایه شده در این شبکه که عمدتا بر روی اتریوم فعالیت می کنند، سرمایه گذاری شده است. حال قیمت اتریوم با توجه به نگاه مثبت سرمایه گذاران به دیفای و همچنین اشتیاق عمومی نسبت به اتریوم 2.0 در یک رالی صعودی قرار دارد.

قیمت اتریوم از کاربردها و تحولات دیفای ها نیز بهره می برد اما این تاثیر پذیری به گونه ای نیست که قیمت آن به طور کلی متاثر از تحولات دیفای شود. در حال حاظر بازار دیفای ها چیزی حدود 1.5% از کل بازار کریپتوکارنسی را تشکیل می دهند. بدین ترتیب این صنعت نو پا هنوز راه درازی برای رسیدن به جایگاه پیش بینی شده توسط تحلیل گران در پیش دارد و می تواند اثر زیادی بر معادلات موجود در بازارهای مالی علی الخصوص بازار کریپتوکارنسی ها داشته باشد.