توکن های دیفای کاراتر از بیتکوین و اتریوم

لوک مارتین میزبان یکی از پادکست های محبوب در زمینه ی کریپتو کارنسی، در پادکست اخیر خود پیشبینی کرد که دارایی های بر مبنای سرمایه گذاری دیفای بیش از پیش گوی سبقت را از اتریوم و بیتکوین خواهند ربود.

همچنین در بخشی اشاره می کند که چین لینک به عنوان یکی از سرمایه های دیجیتالی مطرح در این زمینه، در میان دارایی هایی خواهد بود که بیشترین بهره را از گسترش این صنعت خواهد برد. همچنین دارایی های دیجیتال بر پایه ی دیفای با ادامه ی رشد چشمگیر خود بازار کریپتو را قبضه خواهند کرد. مارتین پیشبینی کرد که این تنها شروع راه برای این دارایی ها می باشد در آینده رشدی بالاتر از بیتکوین و اتریوم از خود به نمایش خواهند گذاشت. هرچند که او چالش فعلی این صنعت را پذیرش عمومی عنوان می کند.

این موضوع هنوز توجه عموم را به خود جلب نکرده است و بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو هنوز به دیفای وارد نشده اند که بخشی بخاطر مشکل در جلب نظر عموم و دیگری پیچیدگی فرآیند و ناشناس بودن بسیاری از کوین های مرتبط می باشد. حتی افرادی که به دیفای علاقه مندند منتظر شروع فصلی طلایی برای آلت کوین ها هستند و با در انتظار پایان کار بیتکوین می باشند!!!

بدین ترتیب مارتین معتقد است که روند صعودی اخیر این سری آلت کوین ها ادامه دار خواهد بود و به عنوان مثال به COMP که اخیرا حجم بازار 1 میلیارد دلاری بدست آورده و یا چین لینک که رشدی 600% ای در 6 ماه گذشته داشته است اشاره می کند.

بعلاوه مارتین به بازدهی پروتکل متن باز توکن آوه (LEND) اشاره می کند که از زمان ورود به بازار در هفتم ژانویه امسال چیزی حدود 1500% سودزایی داشته است.

هرچند که او معتقد است چین لینک بیشترین منفعت را از رشد این صنعت خواهد برد و رشد صنعت و این توکن را مرتبط با یکدیگر ارزیابی می کند.  هرچند برای رشد دیفای نیاز به سیستم اطلاعات اوراکل دارد که چین لینک با پیشرفت در این زمینه این امکان را میسر خواهد کرد.

هرچند در نهایت بر نقش پر رنگ بیتکوین در بازار اشاره می کند و رشد یا سقوط ناگهانی بازار را به طور بالقوه حاصل تحرکات بیت کوین می داند.