توصیه ی نویسنده ی پدر پولدار پدر بی پول در آستانه ی روز طلایی 17 دسامبر برای بیت کوین

رابرت کیوساکی اخیرا با اشاره به بیت کوین در توییترش می گوید از سرمایه گذاری بر روی بیت کوین خوش حال می باشد. وی معتقد است که سرمایه گذاری روی این رمزارز زیر قیمت 20 هزار دلار می تواند ایده ی خوبی باشد. در ادامه وی پیش بینی می کند که بیت کوین در آینده ای نزدیک به قیمت 50 هزار دلار خواهد رسید. وی خاطرنشان می شود که موسسات در حال خرید و افزایش قیمت بیت کوین می باشند و از سویی وضعیت اقتصادی آمریکا به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان در شرایط خطرناکی قرار دارد که از همین رو آینده از آن طلا، نقره و بیت کوین خواهد بود.

در حین نوشتن این متن قیمت بیت کوین حدود 19.200 دلار می باشد که پس از افت های اخیر قیمت به 17 هزار دلار، قیمت بیت کوین مجددا توانسته است سطح 19.000 دلاری را بدست بیاورد و تنها چند ساعت تا بسته شدن قیمت هفتگی فاصله داریم. در صورت حفظ قیمت بالای 19.000 دلار این اولین شمع هفتگی تاریخ بیت کوین خواهد بود که بالای 19.000 دلار بسته می شود. بدین ترتیب احتمال  رشد قیمت بیت کوین به حدود 20.000 دلار و بدست آوردن قله ی تاریخی جدیدی برای قیمت آن وجود دارد.

نکته ی دیگر اینجاست که تنها 4 روز تا 17 دسامبر فاصله داریم. این همان روزیست که در سال 2017 بیت کوین در سقف قیمت تاریخی خود معامله شد. آیا پس از گذشت سه سال بیت کوین مجددا در این روز رکود قیمتی جدیدی از خود به نمایش خواهد گذاشت؟