تبلیغ بیت کوین در تلویزیون آمریکا

تبلیغ بیت کوین در تلوزیون
تبلیغ بیت کوین در تلوزیون

بیت کوین از یک شبکه تشکیل شده است که به منظور موفقیت هرچه بیشتر به مقبولیت عمومی نیاز دارد. مخصوصا که با شروع کرونا نگاه به بیت کوین به عنوان طلای دیجیتال و یک دارایی امن هر چه بیشتر در حال گسترش است. به همین خاطر جای تعجبی وجود ندارد که اقبال عمومی به سرعت در حال گسترش می باشد و افزایش حساب های فعال یکی از گواه های این مسئله است.

کمپانی گری اسکیل به عنوان یکی از بزرگترین و پیشتازترین موسسات سرمایه گذاری بیت کوین ماه هاست که در حال شکستن سقف های پی در پی در سرمایه گذاری صندوق خود بر روی بیت کوین می باشد. حال برای شعله ور کردن هرچه بیشتر آتش توجه ها به بیت کوین، این کمپانی قصد دارد از هفته ی آینده دست به تبلیغات تلویزیونی در آمریکا برای جذب سرمایه های بیشتر بر روی بیت کوین بزند.

تا اینجا در سال 2020 این کمپانی بیش از 1.4 میلیارد دلار سرمایه جذب صندوق کریپتوکارنسی خود نموده است که مبلغ کل سرمایه های این صندوق به بیش از 5.1 میلیارد دلار رسیده است. حتی برخی گمانه زنی ها خبر از حجم سرسام آور خرید هفتگی بیت کوین توسط این کمپانی دارد که مقدار آن را بیش از میزان ماین شده در هر هفته می دانند. به عبارتی بعد از هالوینگ این کمپانی دست به خرید هفتگی بیت کوین بیش از مقدار ماین شده زده است.

برری سیلبرت، مدیر عامل گری اسکیل در توییتر خود گفته است که از هفته ی آینده این کمپانی تبلیغ گسترده در شبکه های امریکایی CNBC، MSNBC، FOX و FOX Business خواهد زد. او هدف از این کار را معرفی کریپتو به عموم معرفی می نماید.

اینکه چه ارزهایی و چگونه در این تبلیغات حضور خواهند داشت هنوز مشخص نیست اما هدف تبلیغات جلب توجه مردم به سمت کمپانی و بیت کوین می باشد تا ازین طریق سرمایه گذاران بیشتری را جذب صندوق خود نمایند.

در گذشته نیز کمپانی گری اسکیل دست به تبلیغات گسترده ای برای بیت کوین زده بود. یکی از این موارد کمپین طلا را رها کن (Drop Gold) بود که به مقایسه ی طلای دیجیتال با طلای مرسوم پرداخته بود و مزایای بیت کوین نسبت به طلا مورد بحث و آموزش قرار گرفته بود.

همچنین صرافی نیویورکی جمینی نیز پیش از این با چاپ گسترده ی تبلیغات بر روی اتوبوس ها، تاکسی ها و ایستگاه های اتوبوس شهر نیویورک و همچنین تبلیغ در یک صفحه ی کامل نیویورک تایمز، دست به تبلیغات گسترده و جلب توجه به فعالیت های خود زده بود.