بیش از 90 درصد دارایی های اتریوم، در سود هستند.

اتریوم
اتریوم

موسسه ی اطلاعاتی بلاکچین گلس نود به تازگی اعلام کرده است که بیش از 90% دارایی های اتریومی افراد در قیمتی کمتر از قیمت فعلی خریداری شده اند و در سود می باشند. این موسسه در ادامه ی توییتی در این باره، می گوید آخرین بار چنین شرایطی در فوریه ی 2018 مشاهده شده است که قیمت اتریوم 925 دلار بود.

اتریوم دومین ارز بازار کریپتوکارنسی از نظر ارزش بازار می باشد. با توجه به کوین 360 در حال حاظر ارزش بازار اتریوم حدود 44 میلیارد دلار در مقابل 207 میلیارد دلار ارزش بازار بیت کوین می باشد.

در حال حاظر با قیمت 388 دلاری در حال معامله می باشد. این ارز با رشد پیوسته ی قیمتی در طی ماه های گذشته، به عنوان سردمدار آلت کوین ها، با رشدی بیش از 200 درصد از ابتدای سال میلادی، و بیش از 250 درصد از پنجشنبه ی سیاه مواجه بوده است.

بنظر می رسد قیمت های فعلی با نیم نگاهی به آینده ی این ارز و چشم انداز اتریوم 2.0 می باشد که تغییرات عمده ای در شبکه بوجود خواهد آورد. در این ارتقا قرار بر تغییر عملکرد از اثبات کار به سوی اثبات سهام می باشد. این تغییر راهبردی در جهت رشد گسترده کاربردهای دیفای این ارز می باشد و به عنوان عامل کلیدی در ایجاد رالی صعودی اخیر شناخته می شود.